lv
en

Interjera arhitektūras aģentūra

 

6_Saudze_Anna_Butele

Annvil darbības lauks aptver arhitektūras, interjera, ainavu arhitektūras un produktu dizaina jomu. Interjera arhitektūras aģentūra, kurā apvienojušies pieredzējuši un talantīgi dizaineri, arhitekti, kā arī starpnozaru eksperti, tostarp, pilsētplānotāji, zinātnieki, sociālantropologi, filozofi un stratēģi ar mērķi veicināt daudzpusīgu dizaina diskusiju. Annvil galvenokārt strādā pie publiskā sektora interjera projektiem Latvijā, Eiropā un Azerbaidžānā.

Dizaineres Annas Bates 2004.gadā dibinātā interjera arhitektūras aģentūra Annvil, šobrīd kļuvusi par vienu no nozīmīgākajiem dizaina birojiem Baltijā. Annvil realizētie projekti aptver viesnīcu, sabiedrisko, biroju un privātā sektora interjera projektus, kā arī pilsētvides un ainavu arhitektūras projektus. Vienlaikus Annvil piedalās lokālās un starptautiskās kultūrvides veidošanā. 2016.gadā Annvil radītā izstāde “SLEEP WITH A CITY” bija apskatāma “Borders” festivālā, kas notika 15.Venēcijas arhitektūras biennāles ietvaros. 2017.gadā Annvil iniciēja grāmatu “INCEPTION” par kolektīvās radīšanas procesu, kurā iesaistīti 111 ievērojami pasaules arhitekti. 2019.gadā grāmatas saturs transformēts izstādē “100 EXPERIMENTS”, kas izstādīta AEDES arhitektūras galerijā Berlīnē. 2021. gadā Annvil veiksmīgi realizēja “INCEPTION” grāmatas kampaņu Kickstarter platformā.

2017.gadā Anna Bates izveidoja arhitektūras un dizaina biroju “Cobalt” Baku, Azerbaidžānā, kas mazāk kā gada laikā izauga par 30 cilvēku lielu komandu.

Annvil projekti nonākuši pasaules ietekmīgāko dizaina un arhitektūras mediju redzeslokā, tostarp Dezeen, Frame, Domus, Designboom, Archdaily,  Architectural Digest, Design – Milk, H.O.M.E. un T18 Magazine.

Sāc sadarbību šeit

Sazinies ar mums