lv
en
“Working in Style” grāmata

“Working in Style” grāmata

“Biroju interjera dizains ir attīstījies un meklē aizvien jaunus veidus kā apmierināt dažādu nozares darbinieku vēlmes un vajadzības. Mūsdienās biroji reprezentē uzņēmumu identitāti un vienlaikus piedāvā iedvesmojošu darba divi, kas motivē un vairo produktivitāti. Šajā grāmatā iekļautie projekti veicina izpratni par biroja nākotnes dzīvi,” raksta grāmatas “Working in Style” izdevniecības “Braun Publishing” autori. Starp šiem nākotnes birojiem iekļauts arī Annvil izstrādātais Spot Studios projekts.

“SPOT Studios” ir pirmais fotostudiju komplekss Baltijā, kurā iespējams iznomāt trīs profesionāli aprīkotas studijas vienviet, kā arī izmantot ūdens studiju. Daudzfunkcionālā fotostudija atrodas biznesa kompleksā “Panorama Plaza.” “SPOT Studios”  tā ir vieta, kur starmešu gaismas epicentrā top pārsteidzošas un kreatīvas idejas. Gaismas radītais efekts kalpo kā saskares punkts starp interjera dizainu un uzņēmuma zīmola konceptu. Interjerā akcentēta gaismas klātbūtnes dažādās formas. Tā, kā fotostudijas telpām nav tiešas dienas gaismas piekļuves, tad, improvizējot ar apgaismojuma veidu un formu – gaismas diodēm, robustiem prožektoriem, spuldzīšu virtenēm un lakoniskām dienas gaismas spuldzēm, panākta dinamiska gaismas pieplūde.

Vienkopus satiekas neikdienišķi un kontrastējoši apdares materiāli. Gofrēts papīrs ar brutālu betonu. Viegla plastmasa ar smagnēju metālu. Caurspīdīgs stikls ar biezu vinila gumiju. Sintētiski folija atstarotāji ar dabīgu koku. Mūsdienīgie materiālu risinājumi kombinācijā ar funkcionalitāti ir nesarežģīti, bet mobili un ērti transformēji.Krāsu spektrā dominē baltais tonis, kas asociatīvi atbilst gaismas avota izstarotajai krāsai. Tas rada vieglu un tīru noskaņu. Akmens baltais, piena baltais un sniegbaltā toņu saspēle atspoguļo gaismas daudzpusīgās izteiksmes variācijas. Turpretī kā akcents kalpo viegli rozā un elektro dzeltenā siena.

Grāmatu iespējams pasūtīt mājaslapā www.braun-publishing.ch/

Sāc sadarbību šeit

Sazinies ar mums